Kariera Robotyzacja PGP 4 sierpnia 2022

Kariera

zapraszamy Cię do współpracy z naszym zespołem!

Rekrutujemy na stanowiska: Inżynier robotyki, Automatyk

Nasze Wymagania wobec Inżyniera Robotyki:
– Doświadczenie w uruchamianiu i programowaniu Robotów przemysłowych FANUC
– Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Automatyka i Robotyka)
– Zdolność szybkiego uczenia się
– Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
– Czynne Prawo Jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:
– Uruchamianie, konfiguracja oraz programowanie robotów przemysłowych FANUC.
– Branie udziału we wdrażaniu nowych produktów i procesów
– Wyjazdy służbowe

Nasze wymagania wobec Automatyka:
– programowanie PLC/HMI Siemens lub Beckhoff włączając
– programowanie funkcji bezpieczeństwa
– doświadczenie w pracy z napędami linowymi
– znajomość protokołów komunikacyjnych Profinet, Ethercat
– doświadczenie w integracji układów automatyki z robotami (Fanuc)
– umiejętność czytania /edycji schematów elektrycznych
– podstawowa wiedza z zakresu budowy systemów sterowania i zasilania
– doświadczenie w uruchomieniach, analiza i usuwanie usterek

Oferujemy:
– Ciekawą, rozwijającą pracę w projektach dla dużych firm
-Warunki finansowania adekwatne do posiadanego doświadczenia
– Transport i dogodne warunki zakwaterowania podczas projektów
– Specjalistyczne szkolenia , dostęp do laboratorium szkoleniowego FANUC,
FRONIUS
– Miłą atmosferę pracy w młodym, nastawionym na współpracę zespole
– Ciągły rozwój zawodowy

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o współpracy
📞 664 916 295
📧 biuro@robotyzacjapgp.pl