Przenoszenie Robotyzacja PGP 16 maja 2023

Przenoszenie

Optymalizacja procesów pakowania, paletyzacji oraz depaletyzacji

Oferujemy szeroki wachlarz usług dla firm zdecydowanych na poprawienie jakości linii produkcyjnej:

  • programowanie robotów
  • projektowanie przyrządów umożliwiających przenoszenie
  • parametryzacja procesów pakowania, paletyzacji itp.
  • skracanie czasów cykli
  • szkolenia w zakresie zrobotyzowania linii produkcyjnych
roboty do przenoszenia

Roboty służące do przenoszenia, wykorzystywane są zarówno na początku produkcji jak również w procesie końcowym podczas pakowania czy paletyzacji produktów.

Automatyzacja początku linii – Załadunek, depaletyzowanie i zaopatrzenie linii oraz wiele innych procesów wykonywanych na początku linii  łatwo zautomatyzować wykorzystując inteligentne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania z naszymi robotami.

Pakowanie, paletyzacja.  W nowoczesnych firmach coraz częściej wykorzystuje się automatyzację produkcji zarówno na etapie pakowania i umieszczania towarów na paletach. Rolę człowieka przejmują roboty paletyzujące.  Odpowiednie przystosowanie i zaprogramowanie konkretnej sekwencji czynności urządzenia przyspiesza pracę linii produkcyjnej na końcowym etapie. Roboty zaprogramowane do konkretnej czynności pracują dokładniej i szybciej od człowieka, nie odczuwają zmęczenia i nie popełniają błędów nie przynosząc strat materialnych. Ten etap produkcyjny odciąża pracowników w wykonywaniu męczącej niskopłatnej pracy.  Dzięki przekwalifikowaniu do obsługi robotów warunki pracy ulegają znacznej poprawie. Wdrożenie techniki oraz jej obsługa są wyjątkowo łatwe. Od operatora tego etapu linii produkcyjnej nie są wymagane wysokie kwalifikacje. Pozwala to na szybkie przekwalifikowanie pracowników.

Wsparcie Techniczne

Dokładamy wszelkich starań, aby roboty kompleksowo wspierały działania Twojej firmy i pracowały z maksymalną efektywnością. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie. Dodatkowo prowadzimy konsultacje techniczne w zakresie doboru metody spawania, projektowania przyrządów spawalniczych, zakupu materiałów dodatkowych etc. Posiadamy własne know-how, z którego korzystamy podczas rozwijania i optymalizacji procesów oraz robotyzacji spawania. Poprzez świadczone usługi, pomagamy Klientom spełniać restrykcyjne wymogi stawiane procesom spawalniczym. Prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanego sprzętu oraz przeglądy okresowe wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy skrojone na miarę oczekiwań kontrakty gotowości serwisowej, które mogą łączyć w sobie wsparcie technologiczne z serwisowym.